Apartamenty Krynica Morska

LUKSUSOWE APARTAMENTY NAD MORZEM

Apartamenty Margo Krynica to wypoczynek w najwyższym standardzie, 100 metrów od plaży.
Wszystkie apartamenty oddajemy w wysokim standardzie „pod klucz”.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 


 

Zobacz obraz z kamery na żywo z plaży w Krynicy Morskiej

 


 

DLACZEGO KRYNICA MORSKA?

Krynica Morska to NAJBLIŻSZA NADMORSKA MIEJSCOWOŚĆ dla osób z okolic:
Warszawy, Łodzi, Białegostoku, Elbląga, Olsztyna, Torunia, Bydgoszczy, Poznania
Szybki dojazd
nowymi drogami umożliwia spędzenie KAŻDEGO WOLNEGO DNIA we własnym apartamencie.

Krynica Morska to restauracje z urozmaiconym jedzeniem (np. restauracja nadmorska>>>), czyste plaże oddalone o 100m od apartamentów, piękne lasy.

  

 

 PRZYCHÓD Z WYNAJMU

Apartament nad morzem to doskonała inwestycja.
Dzięki współpracy z agencją SUN & SNOW (zobacz ofertę>>>), otrzymasz zwrot z kapitału. Inwestycja w luksusowy apartament na wynajem jest bardziej opłacalna niż lokata bankowa i o wiele pewniejsza niż zakup akcji na giełdzie!

 
 
 Kompleks hotelowo-rekreacyjny "Continental" zlokalizowany jest w północnej części naszego kraju , na Mierzei Wiślanej. Kompleks jest przepięknie położony. Otoczony jest wodami Morza Bałtyckiego, od południa zaś Zalewem Wiślanym.

Łatwy dostęp do ważniejszych dróg krajowych. m.in. do trasy nr 22 Elbląg – Kaliningrad oraz drogi nr 7 Gdańsk – Warszawa

Dogodny dojazd do trójmiejskiej obwodnicy, gdzie rozchodzą sie drogi w kierunkach: autostrady A1 na południe oraz trasy nr 6 na zachód w stronę Szczecina.


Połączenia z całym światem poprzez gdańskie lotnisko w Rębiechowie oraz przeprawy promowe z Trójmiasta do szwedzkich miast: Sztokholmu i Karlskrony.

View the embedded image gallery online at:
http://www.margokrynica.pl/pl/#sigProGalleriaa647c86de2

 

 O KRYNICY MORSKIEJ

 

Krynica Morska jest znaną miejscowością turystyczną nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Mimo tego, iż jest jednym z najmniejszych pod względem liczby ludności miast w Polsce (obecnie liczy około 1390 mieszkańców), od dziesiątków lat przyciąga tysiące wczasowiczów.

Co sprawia, że jest tak atrakcyjna? Z pewnością wyjątkowość warunków przyrodniczych takich jak: czyste, obfitujące w jod powietrze, liczne zbiorowiska leśne oraz piaszczyste plaże, które zachęcają do wypoczynku i kąpieli, a także idealnie nadający się do żeglarstwa akwen Zalewu Wiślanego. Miłośnicy sportów wodnych z pewnością docenią największy na nim port jachtowy oraz działające przy Jacht Klubie Centrum Windsurfingu i Kiteboardingu.

Do najpopularniejszych imprez kulturalno-sportowych należą organizowane przez Jacht Klub „Krynica Morska” regaty jachtów po zalewie. Każdego roku odbywają się Międzynarodowe i Krajowe Zawody Żeglarskie.


Miasto dzięki odkrytym wodom solankowym ubiega się o status uzdrowiska.

Obiektem godnym uwagi jest latarnia morska, która w sezonie turystycznym cieszy się ogromną popularnością. Wysoka na 26,5 metra jest znakomitym punktem widokowym. Roztacza się z niej przepiękny widok na mierzeję, która oddziela Zalew Wiślany od otwartych wód Zatoki Gdańskiej.

Krynica Morska niewątpliwie należy do najpiękniejszych kąpielisk morskich w Polsce. Krynicka plaża to długi, nawet kilkudziesięciometrowej szerokości odcinek pięknych złotych piasków. Miejscowość jest częścią tzw. "Bursztynowego Wybrzeża". Rejon ten słynie z wydobycia i artystycznego przetwórstwa prawdziwego „złota” Bałtyku. Specjalnie dla turystów, w pobliskiej miejscowości Jantar, organizowane są familijne poławiania bursztynu. Zabawa ta jest częścią corocznych imprez plenerowych, organizowanych pod nazwą „Bursztynowe Lato”. W tej konkurencji odbywają się tu także Mistrzostwa Świata. Miłośnicy płci pięknej mogą wybrać "Bursztynową Miss Polski".


Zapraszamy również na Kemping i do Szkoły Windsurfingu Activezone w Krynicy Morskiej.

W obiekcie znajdują się: kemping, szkoła windsurfingu i wypożyczalnia sprzętu wodnego, parking, sanitariaty, min bar, niewielka plaża, podłączenie do zasilania energii elektrycznej, miejsce do grillowania, plac zabaw dla dzieci.
Na kemping przyjmujemy namioty, przyczepy i kampery. Dysponujemy także kilkoma przyczepami do wynajęcia (3 osobowe).

W szkole można wypożyczyć sprzęt i akcesoria, zamówić lekcje windsurfingu z instruktorem lub zapisać się na kurs grupowy. Oferujemy atrakcyjne karnety i pakiety godzinowe. Sprzedajemy sprzęt nowy i używany. Sympatyczna i profesjonalna obsługa.

Zapraszamy serdecznie do nas!
www.activezonespot.pl

Krynica Morska jest prawdziwą "Perełką" Mierzei Wiślanej.

 

 

Historia Krynicy Morskiej
 

Historia osadnictwa na terenach Mierzei Wiślanej sięga epoki kamiennej. Znaleziska archeologiczne świadczą o tym, iż wzdłuż tych terenów biegła droga handlowa w kierunku Sambii.

1258-1282 Pierwsze wzmianki o dzisiejszej Krynicy Morskiej, czyli o miejscowości Lipa (Liep) - nazwa powstała od granicznego drzewa.

1309 i dalsze Zakon Krzyżacki przydzielił Lipę w skład komturii elbląskiej, wówczas przechodził tędy szlak handlowy z Gdańska do Królewca.

1424 r. Elbląski komtur nadał przywilej lokacyjny dla karczmy Mikołaja Wildenberga, położonej w Kahlberg. Nazwa miejscowości w dosłownym tłumaczeniu na język polski oznaczała Łysą Górę, upraszczając – Łysicę.

koniec XV w. Po raz pierwszy w źródłach historycznych znalazły się wzmianki o funkcjonujących osadach rybackich, zlokalizowanych m.in. w Przebnie, Skowronkach, Nowej Karczmie oraz w Łysej Górze.

Koniec XVIII w. W Łysej Górze powstała stacja poczty królewskiej na linii Gdańsk – Królewiec.

Początki XIX w. W specjalnie przygotowanych pokojach pocztowych gościli pierwsi letnicy w historii Mierzei Wiślanej.

1827 r. Czterech bogatych elbląskich mieszczan uruchomiło połączenie wodne pomiędzy Elblągiem, Pilawą i Królewcem. Niestety kołowy parowiec "Copernicus" już rok później rozbił się na mieliźnie.

1840-1841 Majętni elbląscy kupcy utworzyli Konsorcjum Parowe. Zakupili dwa angielskie parowce, które kursowały na trasie Elbląg – Królewiec.

1842 i dalsze Konsorcjum odkupiło od Gdańska kilka hektarów lasów i wybudowało tam pensjonat „Belweder”. Powstały pierwsze wille turystyczne, bogate dwory i domy wypoczynkowe.

Lata 1852-1857 Krynica zaczęła być odwiedzana przez gości z Elbląga, Torunia, Malborka, Szczecina, Gdańska i Berlina.

1872 r. Powstało Towarzystwo Akcyjne Kąpieliska "Łysa Góra".

1878 r. Niedaleko plaży i Pawilonu Plażowego wybudowano "Ciepłe Łazienki", które zmodernizowano i rozbudowano w 1913 r.

1894 r. Rozpoczęto budowę latarni morskiej, którą ukończono rok później. przełom Był okresem wyjątkowym dla Łysicy. Wybudowano duże XIX/XX w. molo spacerowe, podłączono wodociągi, instalację elektryczną, powstały kolejne pensjonaty i wille, wybudowano łazienki, kort tenisowy, uruchomiono zakład serwujący kąpiele w podgrzewanej wodzie. Organizowano koncerty, regaty żaglówek oraz inne imprezy rozrywkowe i sportowe.

02.IX. 1939 r. Właśnie tu powstał pierwszy obóz koncentracyjny, który istniał do maja 1945 r. Dziś na tym terenie funkcjonuje Muzeum Martyrologii Stutthof.

1945 r. W maju wojska radzieckie zajęły Łysicę, walcząc z ustępującymi oddziałami hitlerowskimi.

Po 1945 roku miejscowość przez długi czas nie mogła odzyskać dawnej świetności i znaczącej pozycji wśród kąpielisk nadmorskich, miała status osady rybackiej.

1949 r. Zbudowano nową latarnię morską, uruchomiono regularne rejsy do Elbląga i Tolkmicka.

1958 r. W styczniu Łysica uzyskała prawa osiedlowe i zmieniła nazwę na Krynicę Morską. Wzrastała liczba mieszkańców i turystów.

Lata 60-te Początki dynamicznie rosnącej popularności jako idealnego miejsca wypoczynku. Odbudowano liczne wille i pensjonaty, przybyło wiele ośrodków letniskowych.

1971 r. Założono Jacht Klub "Krynica Morska".

1985 r. Rozpoczęto prace związane z budową kanalizacji i oczyszczalni.

1990 r. Na mocy rozporządzenia Rady Ministrów z 22 XII 1990 r. utworzona została samodzielna gmina miejska Krynica Morska.

MARGO KRYNICA

wypoczynek w najwyższym standardzie


 LUKSUSOWE ŁAZIENKI         

Każda łazienka jest zaprojektowana z hotelową dbałością

o szczegóły - od oświetlenia do SUSZARKI


 1. zestaw kabina półokrągła 90 plus brodzik Cersanit
 2. bateria
 3. miska ustępowa zawieszana Cersanit seria Libra
 4. umywalka Cersanit seria Libra plus półpostument
 5. bateria
 6. glazura i terakota
 7. lustro
 8. suszarka do włosów
 9. suszarka do ręczników           
   Łazienka

  

 

Łazienka

Łazienka

  

Łazienka

Łazienka

 

 

 ELEGANCKIE SALONY

 

Salon

Salon Salon Salon

 
 

 

 

Wizytówka każdego apartamentu, dlatego zasługuje na specjalne względy. Wykończony z gustem i smakiem, ma cieszyć po męczącym dniu na plaży.


 1. Drzwi wejściowe otwierane kartą
 2. Drzwi wewnętrzne i futryny: w kolorystyce drzwi wejściowych
 3. Parapety wewnętrzne: aglomarmur
 4. Okna: PCV w okleinie drewnopodobnej - w opcji: okucia i szyby antywłamaniowe oraz rolety
 5. Aneks kuchenny: wyprowadzenie wod. – kan. pod zlewozmywak
 6. Ściany wewnętrzne murowane z bloczków gipsowych np. ORTH- tynki gipsowe, szpachlowane i malowane farbą emulsyjną na kolor
 7. Podłogi wykładzina dywanowa
 8. Ogrzewanie:- elektryczne- sterownik temperatury
 9. Informacje dodatkowe:- ogrzewanie i pojemnościowy podgrzewacz wody dodatkowo sterowany z recepcji oraz przez internet- instalacja elektryczna w apartamentach załączana kartą

  


 WYGODNE SYPIALNIE   

Udany dzień zawsze powinien kończyć się w wygodnym łóżku, by nabrać sił na kolejny.


 1. Podłogi wykładzina dywanowa
 2. Ściany wewnętrzne murowane z bloczków gipsowych np. ORTH- tynki gipsowe, szpachlowane i malowane farbą emulsyjną na kolor
 3. Parapety wewnętrzne: aglomarmur
   Sypialnia     Sypialnia
  
 
Standard wykończenia części wspólnych:

 1. Windy: KONE
 2. Drzwi wejściowe do budynków:- aluminiowe
 3. Korytarze:- podłogi: wykładzina dywanowa- ściany: tapety
 4. Klatki schodowa:- okładzina granitowa- ściany: tapeta
 5. Elewacja:- tynk cienkowarstwowy na styropianie- płytki klinkierowe- elementy muru pruskiego- balustrady: stalowe, cynkowane, malowane- elementy drewniane- elementy ze stali nierdzewnej
 6. Konstrukcja budynku:- ściany garażu: monolityczne- ściany nośne nadziemne: SILKA- ściany międzylokalowe: SILKA- stropy: filigran- klatki schodowe: monolityczne- dach: konstrukcja drewniana- pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
 7. Bramy garażowe:- segmentowe, na pilota
 8. Mała architektura na dziedzińcach:- fontanna- rzeźby ogrodowe- donice z kwiatami- ławki- oświetlenie zewnętrzne- kostka granitowa- drzewa i krzewy


Zapraszamy do oglądania apartamentów pokazowych:
517 805 571

Oferty specjalne

Standard: Miasto : Inwestycja : Odbiór :
Metraż:
Cena:
Piętro:
Liczba pokoi:
Oferta specjalna: Pokaż wyników
Miasto Inwestycja Numer Metraż(m2) Pokoje Piętro Balkon(m2) Odbiór Cena/m2 Cena Porównaj Szczegóły
Krynica Morska Continental
(Budynek I)
A70 95,4 4 3 6.1+4.0 gotowe do odbioru - - Dodaj do porównania Balkon
Krynica Morska Continental
(Budynek I)
B4 64,9 3 0 9.2 SPRZEDANE - - Dodaj do porównania Balkon
Krynica Morska Continental
(Budynek I)
B16 57,3 3 1 5.4 SPRZEDANE - - Dodaj do porównania RezerwacjaBalkon
Krynica Morska Continental
(Budynek I)
B25 64,4 3 2 9.5 SPRZEDANE - - Dodaj do porównania Balkon
Krynica Morska Continental
(Budynek II)
C2 43,9 2 1 4.5 SPRZEDANE - - Dodaj do porównania Balkon
Krynica Morska Continental
(Budynek II)
C3 44,0 2 1 4.6 SPRZEDANE - - Dodaj do porównania Balkon
Krynica Morska Continental
(Budynek II)
C4 65,8 3 1 4.1 gotowe do odbioru - - Dodaj do porównania Balkon
Krynica Morska Continental
(Budynek II)
C5 62,8 3 1 13 SPRZEDANE - - Dodaj do porównania Balkon
Krynica Morska Continental
(Budynek II)
C15 66,0 3 2 12 SPRZEDANE - - Dodaj do porównania Balkon
Krynica Morska Continental
(Budynek II)
C33 68,9 3 3 5.3 gotowe do odbioru - - Dodaj do porównania Balkon
Krynica Morska Continental
(Budynek II)
C44 65,7 3 4 5.3+6.8 SPRZEDANE - - Dodaj do porównania Balkon
Krynica Morska Continental
(Budynek II)
D27 64,9 3 3 5.3 gotowe do odbioru - - Dodaj do porównania Balkon
Krynica Morska Continental
(lok.usługowy)
1 280,0 1 0 0 gotowe do odbioru 5.000,00zł 1.400.000,00zł Dodaj do porównania Balkon
Krynica Morska Continental
(lok.usługowy)
2 52,5 1 0 0 gotowe do odbioru 5.000,00zł 262.500,00zł Dodaj do porównania Balkon
Krynica Morska Continental
(lok.usługowy)
3 62,0 1 0 0 gotowe do odbioru 5.000,00zł 310.000,00zł Dodaj do porównania Balkon
Krynica Morska Continental
(lok.usługowy)
4 265,0 1 0 0 gotowe do odbioru 5.000,00zł 1.325.000,00zł Dodaj do porównania Balkon
Krynica Morska Continental
(lok.usługowy)
5 235,0 1 0 0 gotowe do odbioru 5.000,00zł 1.175.000,00zł Dodaj do porównania Balkon

MdM - Program Mieszkania dla Młodych Oferta specjalna Rezerwacja Ogród Taras Balkon


Chętnie odpowiemy na Państwa pytania:

Joanna Jankowska  tel.: 517 805 571, 512 239 771, e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Przy zakupie apartamentu istnieje obowiązek zakupu miejsca postojowego w podziemnej hali garażowej ( poziom -1 lub -2).

Cena miejsca postojowego - 30 000 zł brutto

Powyższa informacja nie stanowi oferty handlowej. Prosimy o sprawdzenie aktualnej oferty w Biurze Obsługi Klienta PB MARGO

UNIKATOWY APARTAMENT DO WYNAJĘCIA

Dwupoziomowy, położony na najwyższym 5 piętrze, 5-pokojowy apartament, dostosowany do przyjęcia 2 rodzin (maksymalnie 8 Gości). Dwie, niezależne części apartamentu połączono przestronnym tarasem widokowym o powierzchni 40 m². Nowatorskie rozwiązanie pozwala wynajmującym na zachowanie komfortu oraz prywatności. W apartamencie znajdują się 3 sypialnie, w tym 1 na antresoli, 2 strefy wypoczynkowe, aneks kuchenny oraz 2 łazienki master, 1 toaleta. W jednej z łazienek - wanna z hydromasażem. Taras z widokiem na morze wyposażono w wysokiej jakości meble wypoczynkowe. 

Cena wynajmu obejmuje 2 miejsce postojowe w hali garażowej.


Cena: 800 PLN/Doba Sezon: maj - czerwiec
Cena: 1 100 PLN/Doba Sezon: lipiec - sierpień

Osoba kontaktowa: 512 239 771

 

Nowatorskie rozwiązanie pozwala wynajmującym na zachowanie prywatności.

Powierzchnia: 150 m ²
Liczba pokoi: 5
Liczba Gości: 8-10 osób
Liczba rodzin: 2
Liczba sypialni: 2+antresola
Liczba łazienek: 3
Powierzchnie wypoczynkowe: 2 + taras widokowy
Miejsca parkingowe w garażu podziemnym: 2

 

Usługi wliczone w cenę wynajmu:

         Wyposażenie:

          Informacje dodatkowe:

 • Ręczniki
 • Wymiana pościeli 1 raz na 7 dni
 • Miejsce w garażu podziemnym
 • Leżaki na plażę
 • Meble wypoczynkowe na tarasie widokowym
           • zmywarka
           • lodówka
           • meble
           • piekarnik
           • kuchenka
           • telewizor
           • pralka
           • telewizja kablowa, Internet, telefon
           • piwnica
           • garaż/miejsce parkingowe
           • winda
           • taras

 

View the embedded image gallery online at:
http://www.margokrynica.pl/pl/#sigProGalleria8a72c42db6

View the embedded image gallery online at:
http://www.margokrynica.pl/pl/#sigProGalleria7d84bc0b1b

View the embedded image gallery online at:
http://www.margokrynica.pl/pl/#sigProGalleria395e559df0

View the embedded image gallery online at:
http://www.margokrynica.pl/pl/#sigProGalleriaed90286383

View the embedded image gallery online at:
http://www.margokrynica.pl/pl/#sigProGalleria118952764d


Standard i jakość współpracy

SUN & SNOW jest największą w kraju siecią wynajmu apartamentów wakacyjnych. Aktualnie zarządzamy wynajmem w dwunastu najpopularniejszych polskich kurortach: Świnoujście, Międzyzdroje, Kołobrzeg, Władysławowo, Jastrzębia Góra, Krynica Morska, Zakopane, Krynica Zdrój, Wisła, Karpacz oraz w Warszawie i Krakowie.


Przywiązujemy szczególną wagę do transparentności działania. Każdemu z naszych właścicieli udostępniamy panel administracyjny, dzięki któremu kontroluje on na bieżąco, w jakich okresach jego apartament jest wynajęty oraz jaki z tego tytułu należy się dochód. Do Państwa dyspozycji pozostaje dział obsługi właścicieli. Ponadto w każdej z obsługiwanych przez nas miejscowości znajduje się nasze biuro lokalne dbające o profesjonalną obsługę gości, oraz bezpieczeństwo i czystość Państwa apartamentu.

W ramach współpracy SUN & SNOW zapewni Państwu

 • kompleksową opiekę nad Państwa apartamentem (kontrola techniczna, naprawy, sprzątanie)
 • opiekę i pomoc dla gości przez cały okres pobytu
 • stały dostęp do obłożenia i dostępności apartamentu
 • czytelne rozliczanie zysków


Korzystne warunki korzystania z własnego apartamentu

SUN & SNOW oferuje najbardziej elastyczne warunki korzystania z apartamentu przez właściciela. Nie tylko autoryzujemy nieograniczoną liczbę dni do wykorzystania poza sezonem, lecz również dedykujemy właścicielom pulę dni do użytku własnego w ścisłym sezonie. Jedynym warunkiem jest jednoczesne uzgodnienie terminu wykorzystania apartamentu z działem rezerwacji lub biurem lokalnym.

Klub Właściciela - wypoczynek za darmo w całej Polsce

Dzięki temu unikalnemu na polskim rynku rozwiązaniu właściciele mogą nieodpłatnie wykorzystywać inne apartamenty z naszej sieci. Warunkiem jest zapisanie się do programu i udostępnienie swojego apartamentu innym członkom klubu. Do obsługi programu Klubu Właściciela dedykowany jest samodzielny pracownik, który odpowie na wszelkie pytania i poleci najatrakcyjniejsze apartamenty w całym kraju.

Skuteczny marketing

SUN & SNOW zapewnia najszerszą platformę marketingową dla wynajmu apartamentów wakacyjnych. Dzięki wykorzystaniu wszystkich kluczowych kanałów marketingowych apartamenty SUN & SNOW są intensywnie promowane. W efekcie takich działań, oferta dociera do dużego sektora potencjalnych klientów w głównych miastach Polski i za granicą, zapewniając właścicielom wysoki poziom obłożenia.

Apartamenty SUN & SNOW promowane są:

 • poprzez stronę www.sunandsnow.pl, atrakcyjnie prezentują wynajmowane apartamenty i umożliwiają dokonanie rezerwacji online. Przywiązujemy wielką wagę do widoczności naszej strony w Internecie, czego wynikiem są osiągane przez nas najwyższe pozycje w przeglądarce Google dla każdej z obsługiwanych przez nas miejscowości. Jesteśmy aktywni również w niemieckim i rosyjskim Internecie.
 • poprzez call center - dbamy o wysoki poziom wyszkolenia naszych pracowników, posiadają oni pełne informacje nt. każdego z kilkuset wynajmowanych apartamentów. Turyści są kompleksowo i profesjonalnie informowani nie tylko o zaletach i wyposażeniu apartamentu, lecz również o atrakcjach dostępnych w danej miejscowości, programach lojalnościowych i wsparciu, jakiego udziela turystom SUN & SNOW.
 • wśród tysięcy lojalnych klientów SUN & SNOW - odwiedzający apartamenty turyści doceniają profesjonalizm obsługi i najwyższy standard wypoczynku. Dzięki temu możemy pochwalić się rzeszą lojalnych klientów korzystających z naszych usług od lat. Powracający goście uprawnieni są do zniżek, oraz regularnie informowani o nowościach i prowadzonych przez nas kampaniach promocyjnych.
 • przez międzynarodowych agentów, którzy docierają do turystów praktycznie w każdym zakątku świata.
 • w najczęściej wykorzystywanych przez turystów portalach turystycznych: polsko, angielsko, rosyjsko i niemieckojęzycznych.
 • poprzez biura podróży w Polsce i za granicą, wśród których do najważniejszych należą: TUI, Roompot, Novasol, Volters Reisen.
 • w biurach lokalnych działających w każdym z miejsc, gdzie zarządzamy apartamentami.
 • poprzez autoryzowanie biura wynajmu apartamentów SUN & SNOW, zlokalizowane w dużych miastach na terenie Polski i oferujące pobyty we wszystkich dostepnych lokalizacjach.
  

Symulacja rentowności - 2 pokoje - pobierz plik pdf

Symulacja rentowności - 3 pokoje - pobierz plik pdf


Klub Właściciela SUN & SNOW - pobierz plik pdf

kontakt: 600 059 052

 

Dla osób przedsiębiorczych w Apartamentach MARGO KRYNICA oferujemy atrakcyjne powierzchnie usługowe.

Zdaniem klientów, którzy zakupili apartamenty w MARGO KRYNICA, nasza inwestycja swym wyglądem i funkcjonalnością dorównuje najsłynniejszym zachodnim kurortom. Ze względu na atrakcyjne usytuowanie zaledwie 100 metrów od nadmorskiej plaży, tuż obok najbardziej uczęszczanego deptaku w Krynicy Morskiej, zespół Apartamentów stanowi doskonałe miejsce wypoczynku przez cały rok.

Mając świadomość szczególnych potrzeb naszych Klientów, pragniemy zapewnić im podczas wypoczynku w Krynicy Morskiej swobodny dostęp do najwyższej jakości usług. Właśnie dlatego uzupełnieniem naszej oferty w Kompleksie Apartamentowym  jest 900 m2 atrakcyjnej powierzchni komercyjnej.


View the embedded image gallery online at:
http://www.margokrynica.pl/pl/#sigProGalleriaef3b2150a1

Właśnie ta przestrzeń w naszym projekcie ma stanowić zaplecze rekreacyjne (salony SPA, fitness) oraz konferencyjno - usługowe (wielofunkcyjne sale wykładowe oraz zaplecze gastronomiczne). Stąd wychodzimy do Państwa z propozycją zakupu powierzchni przeznaczonej na wysokiej klasy działalność usługową w naszym nadmorskim kurorcie na Mierzei Wiślanej. Mamy do zaoferowania kilka lokali o zróżnicowanej powierzchni, znajdujących się na parterze drugiego budynku naszej inwestycji.

Jak wykazują badania rynku firmy, które posiadają oddziały w atrakcyjnych miejscach - zyskują na prestiżu i są postrzegane jako te bardziej elitarne.

Krynica jest miastem, które zachowując kameralny charakter kurortu morskiego, jednocześnie jest prężnie rozwijającą się miejscowością letniskową. Zwolennicy aktywnego wypoczynku już wkrótce korzystać będą mogli z mariny jachtowej.

W bezpośrednim sąsiedztwie naszej inwestycji powstał Aqua Park.

To wszystko powoduje, że inwestycje w nieruchomości w Krynicy Morskiej w perspektywie stanowią pewną lokatę kapitału, umożliwiając jednoczesne połączenie biznesu z wypoczynkiem.


View the embedded image gallery online at:
http://www.margokrynica.pl/pl/#sigProGalleria541e3c64e4


Deweloper MARGO oferuje luksusowe nieruchomości nad morzem na sprzedaż. Mieszkania i apartamenty z widokiem na morze mogą Państwo kupić dla siebie lub na wynajem. Inwestycja w mieszkania i apartamenty nad morzem to pewny zysk z najmu. Apartamenty Krynica Morska to znane i poszukiwane miejsce wakacyjnego wypoczynku. Nowe apartamenty nad morzem Sprzedaż Krynica Morska, tuż przy plaży – 5 minut spacerem od plaży i przepiękny widok na morze to atuty nie do przecenienia. Ostatnie wolne mieszkania i apartamenty nad morzem w Krynicy Morskiej.


Subskrybuj najnowsze informacje o tej inwestycji

Zadaj pytanie dotyczące tej inwestycji


Popup